O firmie
Specjalizujemy  się w dystrybucji detalicznej ekogroszku  na terenie całego kraju (produkty paletowane).
Wysoki poziom naszych usług kształtują najnowsze systemy zarządzania oraz wykwalifikowana kadra doświadczonych pracowników.  
W 2009 roku uruchomiliśmy produkcję i konfekcjonowanie ekogroszku, który doskonale sprawdził się w małych kotłowniach domowych jak i w dużych obiektach przemysłowych. 
Również w 2009 roku zaczął działać nasz pierwszy sklep internetowy pozwalając zdobyć kolejne doświadczenie i rozszerzyć obszar działania sprzedaży węgla opałowego oraz ekogroszku . Dbamy, aby oferowany przez nas  towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. 
Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, w sprawie doboru odpowiedniego  węglą podczas zakupów sprawi że zakupy są czystą przyjemnością.
Oferujemy ekogroszek  w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw. Na każdy towar udzielamy gwarancji.
Dzięki temu zasięgiem dystrybucji detalicznej węgla objęto teren całej Rzeczpospolitej Polskiej.
Prowadzimy również sprzedaż kruszyw budowlanych , drogowych jak i kruszyw ozdobnych - też dystrybucją na terenie całej Polski.
Szeroka gama piasków, żwirów, ziemi jest dopełnieniem naszej oferty w ramach dostaw towarów masowych.
Kolejne lata to poszerzenie działalności o szeroko rozumiane usługi instalacyjne w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii (Kolektory Słoneczne, Pompy Ciepła, Fotowoltaika, Wentylacja Mechaniczna, Instalacje elektryczne, Smart Home,Klimatyzacja).

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl